Analiza danych

Szybsza analiza mediów od Neticle

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Narzędzie Neticle Media Intelligence pojawiło się w swojej trzeciej odsłonie. Zaprojektowane do analizy mediów, z myślą o dużych przedsiębiorstwach, jest wciąż doskonalone. Jakie możliwości oferuje?

Nowe funkcje Neticle

Zmieniła się szata graficzna, ale nie to jest najważniejsze. Przede wszystkim należy wymienić nowe funkcje oferowane przez aplikację:

  • umożliwia szybsze podejmowania decyzji: insighty wyświetlane za pomocą jednego kliknięcia, automatyczne powiadomienia o trendach i zmianach na dowolnym rynku,
  • elastyczność w środowisku międzynarodowym: analiza treści możliwa w 19 językach oraz możliwość nadzorowania międzynarodowej działalności w czasie rzeczywistym,
  • szybszy przepływ danych: pomocne będzie narzędzie Neticle Data API umożliwiające zintegrowanie w systemach wewnętrznych danych pochodzących z różnych źródeł.

Duże znaczenie dla tworzenia nowych funkcji miały informacje zwrotne pozostawione przez samych użytkowników. Chodziło jednak o to, aby system po zmianach wciąż utrzymywał wysoką sprawność – stąd uwzględniono tylko część spośród ich uwag.

Polecane artykuły
Analiza danychBadania rynku

Dlaczego odpowiednia strategia marketingowa to klucz do sukcesu?

Marketing jest jednym z najważniejszych elementów w biznesie. Bez odpowiedniej strategii marketingowej, nawet najlepsze produkty i usługi mogą przegrać na rynku. Dlatego właśnie ważne jest, aby każdy przedsiębiorca i firma zrozumiała, jak ważna jest strategia marketingowa dla ich sukcesu. 
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *