Szybsza analiza mediów od Neticle

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Narzędzie Neticle Media Intelligence pojawiło się w swojej trzeciej odsłonie. Zaprojektowane do analizy mediów, z myślą o dużych przedsiębiorstwach, jest wciąż doskonalone. Jakie możliwości oferuje?

Nowe funkcje Neticle

Zmieniła się szata graficzna, ale nie to jest najważniejsze. Przede wszystkim należy wymienić nowe funkcje oferowane przez aplikację:

  • umożliwia szybsze podejmowania decyzji: insighty wyświetlane za pomocą jednego kliknięcia, automatyczne powiadomienia o trendach i zmianach na dowolnym rynku,
  • elastyczność w środowisku międzynarodowym: analiza treści możliwa w 19 językach oraz możliwość nadzorowania międzynarodowej działalności w czasie rzeczywistym,
  • szybszy przepływ danych: pomocne będzie narzędzie Neticle Data API umożliwiające zintegrowanie w systemach wewnętrznych danych pochodzących z różnych źródeł.

Duże znaczenie dla tworzenia nowych funkcji miały informacje zwrotne pozostawione przez samych użytkowników. Chodziło jednak o to, aby system po zmianach wciąż utrzymywał wysoką sprawność – stąd uwzględniono tylko część spośród ich uwag.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Ulotki – czy taka reklama ma sens?
Ulotki – czy taka reklama ma sens?
Zwłaszcza wtedy, gdy do dużych miast znów zawitają studenci, zaczyna się prawdziwy ulotkowy szał.
Jak wybrać idealne pióro wieczne dla komfortowego pisania?
Jak wybrać idealne pióro wieczne dla komfortowego pisania?
Odkryj nasz przewodnik, który pomoże ci znaleźć idealne pióro wieczne dla najbardziej komfortowego pisania. Dowiedz się na co zwrócić uwagę i jakie modele warto rozważyć.
Jak tworzyć zrównoważone i eleganckie zaproszenia na ślub w stylu eko?
Jak tworzyć zrównoważone i eleganckie zaproszenia na ślub w stylu eko?
Poznaj tajniki tworzenia ekologicznych zaproszeń na ślub, które łączą w sobie elegancję i zrównoważone podejście. Dowiedz się, jak zaskoczyć gości niepowtarzalnym stylem i dbałością o naturę.