Narzędzia reklamowe

Najpiękniejsze świąteczne kampanie reklamowe ostatnich lat

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Okres bożonarodzeniowy to czas wyczekiwany przez większość z nas. Zimowe dekoracje, świąteczne piosenki i magiczne reklamy, które prezentują wzruszające historie. W naszym artykule przedstawiamy najpiękniejsze kampanie reklamowe ostatnich lat.

Reklama Coca-Coli z 2020 roku

Pierwsza reklama Coca-Coli pojawiła się już w 1931 roku. Od tej pory jej popularność tylko rosła. Zeszłoroczna reklama zachwyciła miliony ludzi na całym świecie. Spot reklamowy przedstawia ojca otrzymującego od swojej córki list. Ma on go dostarczyć aż do Świętego Mikołaja. Decyduje się na wyprawę na Biegun Północny, a list okazuje się mieć wzruszającą i zaskakującą treść. 

Reklama Empiku z 2017 roku

Empik w 2017 roku postanowił oczarować nas animowaną reklamą. Spot był nakierowany na uświadomienie innym, że nie każdy może pozwolić sobie na spędzenie świąt w rodzinnym gronie. W filmie bohaterem jest mały chłopiec, a spot ten cieszył się popularnością wśród milionów widzów. 

Spot Biedronki z 2019 roku

W 2019 roku Biedronka postanowiła zachęcić swoich klientów do wspólnego gotowania, a co za tym idzie – wspólnego spędzania czasu. Spot przedstawiał szczęśliwą rodzinę, ożywione dekoracje świąteczne i potrawy, jak również niespodziewanych gości. 

Spot reklamowy Allegro z 2016 roku 

Allegro z każdym rokiem coraz bardziej zachwyca widzów niesamowitymi spotami reklamowymi. Jednym z najbardziej wzruszających był ten z 2016 roku, który przedstawiał historię o dziadku uczącym się angielskiego. Robił to tylko po to, by móc się porozumiewać z wnuczką. Kampania osiągnęła popularność niemal taką samą jak coroczne reklamy Coca-Coli.

zdj. główne: Tycho Atsma/unsplash.com

Polecane artykuły
Narzędzia reklamowe

Jak wybrać idealne gadżety reklamowe z logo dla swojej firmy?

Zastanawiasz się jaki gadżet reklamowy z logo będzie najlepszy dla Twojej firmy? W tym artykule znajdziesz niezbędne porady, które pomogą Ci podjąć właściwą decyzję.
Czytaj więcej
Narzędzia reklamowe

Jak efektywnie wykorzystać narzędzia promocyjne na eventach biznesowych

Poznaj skuteczne metody wykorzystania narzędzi promocyjnych na eventach biznesowych, które przyciągną uwagę uczestników i zwiększą widoczność Twojej marki.
Czytaj więcej
Narzędzia reklamowe

Jak efektywnie wykorzystać metkownice w prowadzeniu sklepu?

Przekonaj się, jak metkownice mogą uczynić zarządzanie sklepem prostszym i bardziej efektywnym. Dowiedz się o najnowszych technikach użycia metkownic do organizacji, śledzenia i sprzedaży produktów.
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *