Najpiękniejsze świąteczne kampanie reklamowe ostatnich lat

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Okres bożonarodzeniowy to czas wyczekiwany przez większość z nas. Zimowe dekoracje, świąteczne piosenki i magiczne reklamy, które prezentują wzruszające historie. W naszym artykule przedstawiamy najpiękniejsze kampanie reklamowe ostatnich lat.

Reklama Coca-Coli z 2020 roku

Pierwsza reklama Coca-Coli pojawiła się już w 1931 roku. Od tej pory jej popularność tylko rosła. Zeszłoroczna reklama zachwyciła miliony ludzi na całym świecie. Spot reklamowy przedstawia ojca otrzymującego od swojej córki list. Ma on go dostarczyć aż do Świętego Mikołaja. Decyduje się na wyprawę na Biegun Północny, a list okazuje się mieć wzruszającą i zaskakującą treść. 

Reklama Empiku z 2017 roku

Empik w 2017 roku postanowił oczarować nas animowaną reklamą. Spot był nakierowany na uświadomienie innym, że nie każdy może pozwolić sobie na spędzenie świąt w rodzinnym gronie. W filmie bohaterem jest mały chłopiec, a spot ten cieszył się popularnością wśród milionów widzów. 

Spot Biedronki z 2019 roku

W 2019 roku Biedronka postanowiła zachęcić swoich klientów do wspólnego gotowania, a co za tym idzie – wspólnego spędzania czasu. Spot przedstawiał szczęśliwą rodzinę, ożywione dekoracje świąteczne i potrawy, jak również niespodziewanych gości. 

Spot reklamowy Allegro z 2016 roku 

Allegro z każdym rokiem coraz bardziej zachwyca widzów niesamowitymi spotami reklamowymi. Jednym z najbardziej wzruszających był ten z 2016 roku, który przedstawiał historię o dziadku uczącym się angielskiego. Robił to tylko po to, by móc się porozumiewać z wnuczką. Kampania osiągnęła popularność niemal taką samą jak coroczne reklamy Coca-Coli.

zdj. główne: Tycho Atsma/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak wybrać idealny serwis do naprawy twojego plotera?
Jak wybrać idealny serwis do naprawy twojego plotera?
Zrozum, jak skutecznie wybierać serwisy naprawcze dla plotera, biorąc pod uwagę kompetencje techniczne, szybkość działania i udzielane gwarancje. Artykuł podpowie Ci, na co zwrócić uwagę podczas tego procesu.
Jak efektywnie wykorzystać gadżety z logo w strategii marketingowej Twojej firmy?
Jak efektywnie wykorzystać gadżety z logo w strategii marketingowej Twojej firmy?
Odkryj moc firmowych gadżetów z logo w budowaniu świadomości marki. Poznaj strategie i praktyki marketingowe, które pomogą Ci skuteczniej dotrzeć do Twoich klientów.
Jak efektywnie wykorzystać narzędzia promocyjne na eventach biznesowych
Jak efektywnie wykorzystać narzędzia promocyjne na eventach biznesowych
Poznaj skuteczne metody wykorzystania narzędzi promocyjnych na eventach biznesowych, które przyciągną uwagę uczestników i zwiększą widoczność Twojej marki.